KA Facebook Fanbox 1.1
Nowe Media/O nas/O nas - NoweMEDIA


WITAMY W CENTRUM NOWYCH MEDIÓW

NoweMEDIA.org.pl - ekspercki serwis od 15 lat...

Pisaliśmy o prawie nowych technologii zanim to się stało modne!
Trafiliście na tę stronę, gdyż skorzystaliście z informacji. To dziś podstawowy „towar internetowy”. Centrum Nowych Mediów powstało właśnie w związku z myślą o informacji oraz jej aspektach prawnych i społecznych.
NoweMEDIA.org.pl to bogate serwisy informacyjne związane z prawnymi, ekonomicznymi i społecznymi aspektami tzw. nowych mediów, w szczególności Internetu jako podstawowego środka komunikacji w społeczeństwie informacyjnym. Centrum Nowych Mediów to także szkolenia i konferencje, bo naszą wiedzą dzielimy się z innymi. Współpracujemy z gronem specjalistów zajmujących się prawem nowych technologii.


NoweMEDIA.org.pl współpracują z Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej (CBKE). Jesteśmy oficjalnym patronem medialnym wszelkich wydarzeń naukowych organizowanych przez Centrum.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁREDAGOWANIA SERWISU I DODAWANIA WAŻNYCH I CIEKAWYCH NEWSÓW ORAZ ARTYKUŁÓW DOTYCZĄCYCH NOWYCH MEDIÓW. NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  


MOŻNA SIĘ TEŻ KONTAKTOWAĆ CELEM ZLECEŃ W ZAKRESIE USŁUG PRAWNICZYCH. W TYM CELU ODWIEDŹ STRONĘ KANCELARII PRAWA GOSPODARCZEGO I E-COMMERCE SynergyPRO.pl

W SPRAWACH ZLECEŃ PRAWNYCH NAPISZ NA ADRES: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.mec. Rafał CisekRafał Cisek, radca prawny, współpracownik Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej (CBKE), twórca serwisu prawa nowych technologii NoweMEDIA.org.pl, ekspert w zakresie prawnych aspektów komunikacji elektronicznej. Jego specjalizacje to m.in. prawo e-commerce, ochrona dóbr osobistych w internecie, prawo autorskie, prawo prasowe. Jest pełnomocnikiem procesowym i obrońcą w tego rodzaju sprawach (cały kraj). Sporządza też opinie prawne, audyty oraz doradza w bieżącej działalności wielu podmiotom gospodarczym, zwłaszcza w zakresie działalności w Internecie (startupy, portale, np. hostingowe - ochrona przed odpowiedzialnością za dane użytkowników). Najnowsza pasja to pilotaż bezzałogowych statków powietrznych. W ramach projektu www.DronFilms.com.pl tworzy profesjonalne produkcje filmowe z ujęciami z powietrza (zdjęcia i filmy z drona).KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGOKancelaria Prawna | Kancelaria Prawa Gospodarczego i E-commerce
PolskiProgram.pl