KA Facebook Fanbox 1.1
Nowe Media/News/Konferencje|Wykłady/Umowy zawierane drogą elektroniczną i ochrona konsumentów
piątek, 25 kwietnia 2003 13:00

Umowy zawierane drogą elektroniczną i ochrona konsumentów

Redaktor:  Rafał Cisek

Od wczoraj we Wrocławiu, na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, mamy zaszczyt kolejny już raz gościć Profesora Wolfganga Kiliena z Instytutu Informatyki Prawniczej Uniwersytetu w Hanowerze. Profesor kontynuuje rozpoczętą jakiś czas temu serię wykładów i seminariów z cyklu "Wstęp do informatyki prawniczej". Wykłady organizowane są przez Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej (CBKE) - interdyscyplinarną jednostkę naukową powstałą w ramach Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. NoweMEDIA ściśle współpracują z CBKE zarówno w zakresie wsparcia technicznego, jak i merytoryki.

E-contracts & consumer protection - Prof. Wolfgang Kilian

Wczoraj odbył się wykład pt. "Umowy zawierane drogą elektroniczną i ochrona konsumentów" ("Electronic Contracts and Consumer Protection") oraz seminarium pt. Aukcje internetowe w prawie publicznym i prywatnym (Legal Problems of Internet Auctions – Private and Public Field). Zarówno wykład, jak seminarium zostały zarejestrowane i wkrótce będą dostępne w formie audialnej drogą transmisji internetowej (zarówno z poziomu Serwisu NoweMEDIA, jak i z poziomu Oficjalnych Stron CBKE).

Tymczasem w dziele publikacji, dostępne są stosowne konspekty prof. Kiliana. Wkrótce na ich bazie powstaną szersze opracowania w ramach Publikacji CBKE i Biuletynu Naukowego CBKE.

Zobacz konspekty (język ang | niem):

Login to post comments

Kancelaria Prawna | Kancelaria Prawa Gospodarczego i E-commerce
PolskiProgram.pl