KA Facebook Fanbox 1.1
Nowe Media/Źródła on-line/Zakładki - NoweMEDIA
Zakładki
Zakładki
Pokaż: 
# Odnośnik Odsłony
1   Link   NoweMEDIA.org.pl
Serwis prawa nowych technologii. Prawo komunikacji elektronicznej.
1522
2   Link   Biblioteka Video na VIMEO
Używany na potrzeby serwisu NoweMEDIA serwer video. Znajdują się na nim głównie filmy (kilkadziesiąt godzin nagrań) z wszelkich konferencji, wykładów i seminariów dotyczących prawa komunikacji elektronicznej. Często są to materiały z wydarzeń współorganizowanych przez Rafała Ciska i serwis NoweMEDIA.
1578
3   Link   NoweMEDIA na Facebook'u
Oficjalny profil serwisu NoweMEDIA na portalu społecznościowym Facebook.
2092
4   Link   NoweMEDIA na BLIP-ie
Profil Autora serwisu NoweMEDIA na BLIP-ie, społecznościowym serwisie mikroblogowym podobnym do amerykańskiego Twittera.
246
5   Link   NoweMEDIA - profil zawodowy
Profil Autora serwisu NoweMEDIA na GoldenLine - serwisie społecznościowym, "który łączy profesjonalistów o bardzo różnych zainteresowaniach, stanowiskach oraz celach zawodowych".
715
6   Link   CBKE
Oficjalna strona Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej.
1678
7   Link   VaGla.pl
Serwis o związkach prawa z internetem. W Serwisie umieszczam aktualne informacje o wydarzeniach, procesie legislacyjnym, dokumentach, artykułach i innych serwisach internetowych traktujących o prawie Sieci. Serwis powstał w 1997 roku.
2918
8   Link   Dziennik Internautów
Dziennik Internautów (DI), to elektroniczne pismo poświęcone branży internetowego biznesu, telekomunikacji oraz społeczności skupionych wokół nowych technologii.
1856
9   Link   OSnews.pl
OSnews.pl jest serwisem społecznościowym przeznaczonym dla ludzi zainteresowanych nowinkami ze świata IT. Stara się przedstawiać najnowsze informacje, opinie ze wszystkich dziedzin bardziej lub mniej związanych z komputerami i technologią a także artykuły na podobne tematy.
2881
10   Link   OSBlog.pl
OSblog.pl to obywatelski serwis blogowy poświęcony tematyce IT. Podobnie jak w OSnews.pl, każdy czytelnik może zostać aktywnym użytkownikiem serwisu, dodając własne wpisy.
1563
11   Link   Gazeta.pl Technologie
Dział Gazety dotyczący technologii i branży IT.
1655

Kancelaria Prawna | Kancelaria Prawa Gospodarczego i E-commerce
PolskiProgram.pl