W technologii streaming (Windows Media) trwa właśnie retransmisja pierwszego dnia konferencji pt. „Środki dowodowe w komunikacji elektronicznej”. Przepraszamy za nienajlepszą jakość dźwięku. Wkrótce nagrania te będą dostępne również on-demand z poprawnym dźwiękiem. Dodamy też transkrypcje wystąpień i prezentacje prelegentów. UWAGA: kliknięcie „czytaj więcej” uruchomi transmisję.

Jakość transmisji powinna automatycznie dopasować się do przepustowości łącza odbiorcy. Z góry przepraszamy za ewentualne niedociągnięcia techniczne i prosimy o uwagi dot. odbioru i jego jakości (żebyśmy wiedzieli jak widać nas „na zewnątrz”). Jesteśmy na etapie testów naszego serwera mediów strumieniowych, dlatego liczymy na wyrozumiałość.Jeżeli po kliknięciu |play> po dłuższej chwili, nie pojawi się obraz ani dźwięk, spróbuj wpisać w wyszukiwarce lub kliknij adres mms://156.17.122.222:1201.

Gdyby powyższe zabiegi nie pomogły, możesz spróbować wywołać z poziomu programu Media Player adres: http://156.17.122.222:1201.

Nowe Media | Internet - Prawo | e-Komunikacja | e-Prawo

Komentarze