Gazeta Prawna zaprasza do udziału w konferencji: „Informatyzacja administracji publicznej”, która odbędzie się w Warszawie 20 listopada 2008 roku w Centrum Prasowym Foksal, ul. Foksal 3/5.

Minęły dwa lata od momentu, gdy rząd zaprezentował pierwszy wariant „Planu Informatyzacji Państwa” – przełomowego dokumentu, który określał zapotrzebowanie administracji publicznej na nowoczesne rozwiązania informatyczne. Za planami szły konkretne pieniądze, bo większość planowanych inwestycji informatycznych miałaby być finansowana z funduszy unijnych. Wbrew oczekiwaniom nie spowodowało to ożywienia na rynku zamówień publicznych w Polsce. Dodatkowo urzędy centralne napotykają na bariery w realizacji zaplanowanych projektów informatycznych.

Celem spotkania organizowanego przez Gazetę Prawną jest przybliżenie Państwu miejsca, w którym po dwóch latach znajduje się informatyzacja administracji publicznej. Konferencja odpowie na pytania, czy administracja jest już gotowa do realizacji Planu, jak przebiegają przygotowania do wdrożenia największych inwestycji informatycznych.

Wśród zaproszonych gości będą przedstawiciele urzędów, które będą budowały najważniejsze systemy informatyczne w państwie.


Więcej informacji na temat konferencji:

http://www.gazetaprawna.pl/konferencje/informatyzacja/index.php

Sylwia Szarfenberg
sylwia.szarfenberg@infor.pl
tel. 22 530 42 69

’);

Komentarze