Kontakt

Mec. Rafał Cisek

Mec. Rafał Cisek

Serwis Prawa Nowych Technologii Mec. Rafała Ciska – radcy prawnego, współpracownika Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej (CBKE), eksperta w zakresie prawnych aspektów komunikacji elektronicznej i technologii (ICT Law) Marki NoweMedia.org/NoweMedia.org.pl – marki należące do Kancelarii Prawa Gospodarczego, Internetu, e-Commerce i Nowych Technologoii SYNERGY PRO SP. Z O.O., NIP9112007880, siedziba: S. LESZCZYŃSKIEGO 4/25, 50-078 WROCŁAW; Skorzystaj z SYNERGII… DLA NAS 1=1>2

Skontaktuj się pod numer ‭‭+48 669 500 555‬‬ i opisz swój problem. Dodzwonisz się bezpośrednio do kompetentnego radcy prawnego lub adwokata, bez przebijania się przez sekretariat. Albo napisz SMS ze zwięzłym opisem sprawy, gdy linia jest zajęta lub chwilowo niedostępna. 

Preferowany jest jednak zdecydowanie pierwszy kontakt z pomocą formularza poniżej, jesteśmy rezponsywni na wysyłane maile często poza zwykłymi godzinami pracy odpowiadamy czy i za ile zajmiemy się danym problemem. Dlatego najlepiej zacznij od poniższego formularza, i opisz zwięźle swój problem:

 

W formularzu powyżej (dane są przekazywane na szyfrowanym połączeniu SSL), opisz zwięźle sprawę, podaj w wiadomości również nr kontaktowy i przede wszystkim prawidłowo wpisz maila. Ewentualnie wyślij sms (+48 669 500 555‬), że wysłałeś formularz – sprawdzimy czy mail nie wpadł do spamu.

UWAGA: W razie potrzeby w odpowiedzi mailem na Twoje zgłoszenie, poprosimy o dosłanie drogą mailową ew. dodatkowych materiałów, załączników do sprawy celem wyceny / oceny. W mailu też dokonamy wstępnej wyceny sprawy, w tym ceny za ew. wstępną konsultację.

To My jesteśmy dla Ciebie! Więc konsultacja może się odbyć zarówno u Ciebie w Firmie (jak jesteś zajętą osobą, na życenie nasz adwokat / radca prawny przyjdedzie do Ciebie do firmy lub umówi się z Tobą w wybranym miejscu na business lunch celem omówienia sptawu), jak i w jednym z należących do Kancelarii Prawa Gospodarczego, IT, Internetu, Technologii i e-Commerce biur – m. in. we Wrocławiu i Sycowie (obydwa biura przy samym Rynku!).

Konsultacje on-line. Jak najbardziej można też sprawę obmówić i zlecić w formie kontaktu wyłącznie mailowego oraz wstępnych ustaleń / porady prawnej zdalnej on-line, wykorzystujemy wszystkie dostępne technologie komunikacyjne, obejmujące szyfrowaną komunikację tekstową, audio, video z wykorzystaniem m. in., FaceTime (Apple iPhone, iPad, MacOS), Google Meets, Hangouts, What’s Up, w tym What’s Up Business, Signal, Telegram i wiele innych. Zwłąszcza jezeli ktoś obawia sie Covid.