Źródła on-line

 1. NoweMedia.org.pl – Serwis prawa nowych technologii. Prawo komunikacji elektronicznej.
 2. Biblioteka Video na VIMEO – Używany na potrzeby serwisu NoweMEDIA serwer video. Znajdują się na nim głównie filmy (kilkadziesiąt godzin nagrań) z wszelkich konferencji, wykładów i seminariów dotyczących prawa komunikacji elektronicznej. Często są to materiały z wydarzeń współorganizowanych przez Rafała Ciska i serwis NoweMEDIA.
 3. NoweMEDIA na Facebook’u – Oficjalny profil serwisu NoweMEDIA na portalu społecznościowym Facebook.
 4. NoweMEDIA na BLIP-ie – Profil Autora serwisu NoweMEDIA na BLIP-ie, społecznościowym serwisie mikroblogowym podobnym do amerykańskiego Twittera.
 5. NoweMEDIA – profil zawodowy – Profil Autora serwisu NoweMEDIA na GoldenLine – serwisie społecznościowym, „który łączy profesjonalistów o bardzo różnych zainteresowaniach, stanowiskach oraz celach zawodowych”.
 6. CBKE – Oficjalna strona Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej.
 7. VaGla.pl – Serwis o związkach prawa z internetem. W Serwisie umieszczam aktualne informacje o wydarzeniach, procesie legislacyjnym, dokumentach, artykułach i innych serwisach internetowych traktujących o prawie Sieci. Serwis powstał w 1997 roku.
 8. Dziennik Internautów – Dziennik Internautów (DI), to elektroniczne pismo poświęcone branży internetowego biznesu, telekomunikacji oraz społeczności skupionych wokół nowych technologii.
 9. OSnews.pl – OSnews.pl jest serwisem społecznościowym przeznaczonym dla ludzi zainteresowanych nowinkami ze świata IT. Stara się przedstawiać najnowsze informacje, opinie ze wszystkich dziedzin bardziej lub mniej związanych z komputerami i technologią a także artykuły na podobne tematy.
 10. OSBlog.pl – OSblog.pl to obywatelski serwis blogowy poświęcony tematyce IT. Podobnie jak w OSnews.pl, każdy czytelnik może zostać aktywnym użytkownikiem serwisu, dodając własne wpisy.
 11. Gazeta.pl Technologie – Dział Gazety dotyczący technologii i branży IT.